Aktivita pre nadané deti

Milí rodičia,

máte doma nadané dieťa? Prinášam vám tip, ako môžete pomôcť naplniť jeho potrebu stimulácie mozgu a mentálnej činnosti. Čítajte ďalej.

Iniciatíva Rozumieme nadaným sa rozhodla, že zverejní testy finálových kôl celoslovenskej sútaže Logická olympiáda, takže zasúťažiť si tentokrát môžu všetky nadané deti. Úlohy sú zamerané ná verbálne myslenie, priestorové vnímanie, logické a matematické myslenie. Dobrou správou je aj to, že sa súťaží na každom stupni ZŠ zvlásť, čiže sú tam úlohy určené samostatne pre prvý, aj pre druhý stupeň základnej školy.

Odkaz, kde nájdete úlohy a viac informácií: http://nadanedieta.sk/iniciativa-rozumieme-nadanym-zverejnila-exkluzivne-testy-.html

Držím palce smiley

PS: V ďalšom príspevku si povieme o nadaných deťoch niečo viac a dozviete sa, ako zistiť, či je vaše dieťa nadané, sledujte naďalej.

Mgr. Henrieta Hubináková, PhD.

Školský psychológ