Fitnes park

Prevádzka fitnes parku

V areáli našej školy sme vybudovali voľne prístupných 8 fitnes strojov. Žiaci ich môžu využívať v rámci vyučovania a tiež kedykoľvek vo svojom voľnom čase.

• Trojitý twister - slúži na spevnenie a posilňovanie svalov bokov a bedrovej časti chrbtice.

• Eliptický trenažér - zariadenie určené na precvičenie spodnej, ale i vrchnej časti tela.

• Trenažér na nohy - komplexne precvičíte svaly dolných končatín: sedacie svaly, stehná aj lýtka.

• Bradlá - na bradlách je možné vykonávať cviky zamerané najmä na vrchnú časť tela: triceps, svaly horných končatín, ramená a prsné svaly.

• Veslovací trenažér - cvičením na tomto prístroji zapájate až 80 % svalov v tele, sú to najmä prsné svaly, svaly ramien, chrbta, brušné svaly a svaly dolných končatín.

• Trenažér chôdze - chôdza je najprirodzenejšou formou pohybu, toto cvičenie je preto vhodné pre každého bez ohľadu na vek.

• Dvojitý surf - prístroj zameraný na precvičenie a uvoľnenie svalov strednej časti tela: bedrovej časti chrbtice, svalov pásu a bokov a brušných svalov.

• Ľah - sed lavička - lavičky sú určené na komplexné posilnenie a spevnenie brušných svalov.

Pozývame Vás zacvičiť si a zároveň Vás prosíme o dodržiavanie pravidiel uvedených v prevádzkovom poriadku fitnes parku.pdfFOTO